Loading

Jõulukuusk

Sel aastal mõtlesime lastega päris kaua millist jõulukuuske koju tuua. Põhjus on pisike kassike, kes on liiga ulakas :)
Kui ühel päeval netiavarustes ringi tuhlasin ja komistasin lehele, kus oli tehtud jõulukaunistused makaronidest, siis oli mul selge, et ka meil tuleb makaronidest jõulukuusk. Midagi täiesti teistsugust. Silmale äärmiselt huvitav ja ilus aga piisavalt “kole”, et kass ei ole huvitatud ;)

Käisime poes materjali ostmas ja siis ühel õhtul võtsimegi asja ette. Aega kulus meil meisterdamiseks ühe päeva õhtu ja järgmise päeva hommik. Mis siis, et enamus tööst minu kaela jäi, oli lastel lõbu palju ja nad aitasid mind siiski väga asjalikult.

Meie oleme tulemusega väga rahul ja täiesti kindlalt täiendame sel aastal kollektsiooni. Aga siis oleme targemad. Praegu värvisime kuusekese roheliseks pintslitega. Edaspidi kasutame siiski aerosoolvärve (kindlasti kasutada ainult õues või väga hästi õhutatud ruumis!) :)

 

 

 

fotograaf, kuusk, makaronid, photography, perefotograaf9729_9731_1fotograaf, kuusk, makaronid, photography, perefotograaffotograaf, kuusk, makaronid, photography, perefotograaffotograaf, kuusk, makaronid, photography, perefotograaffotograaf, kuusk, makaronid, photography, perefotograaffotograaf, kuusk, makaronid, photography, perefotograaffotograaf, kuusk, makaronid, photography, perefotograaf

Piret Britta Pallon

About Piret Britta Pallon

  •